Condominio Los Robles II
Condominio Los Robles II is een 3-slaapkameraccommodatie met gratis privé parkeerplaatsen, een privézwembad en een terras beschikbaar ter plaatse. Playa Grande is 2,7 km van deze woning.
Het centrum van Pucón is op 1 km van het vakantiehuis, terwijl Plaza de Armas de Pucon op een 10-minuten rijafstand is. Salto del Claro Park is net dichtbij de villa.
Deze woning wordt ook met 2 badkamers, en een keuken met een magnetron en een koelkast aangbeboden.
De luchthaven Pucón is op 0,5 km van de accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Templo Jesus de Nasareth1616 km
- Laguna Llancalil819 km
- Mama's & Tapas1806 km
- Mundo Elefante1828 km
- Discotheque Sala Murano1318 km
- Monasterio Santa Clara de Pucon1686 km
- Buses Caburgua1706 km
- Luchthavens
- Luchthaven Pucón3,9 km
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Condominio Los Robles II?
Condominio Los Robles II biedt parkeerplaatsen waar u uw auto kunt achterlaten. - ❓
Hoe ver is Pucón van Condominio Los Robles II?
Er is een 0,5-km afstand tussen Pucón en Condominio Los Robles II. - ❓
Hoeveel kost het om Condominio Los Robles II te boeken?
De gemiddelde prijs in Condominio Los Robles II is $133. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Wat zijn de faciliteiten in Condominio Los Robles II?
Tot de topfaciliteiten van Condominio Los Robles II behoren gratis parkeren en een buitenzwembad.